fenerbahce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fenerbahce

fenerbahçe

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Green ve Smith imzaladı 28,08

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Green ve Smith imzaladı 28,08 Empty
MesajKonu: Green ve Smith imzaladı 28,08   Green ve Smith imzaladı 28,08 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 9:30 pm

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın yeni transferleri Marques Green ve Devin Smith kendilerini iki yıllığına sarı lacivertli renklere bağlayan imzayı attı.

İmza törenine Green ve Smith'in yanı sıra Amatör Branşlardan Sorumlu Asbaşkanımız Mahmut Uslu, Basketbol Şube Yardımcılığından sorumlu yöneticimiz Semih Özsoy, Basketbol Şube Direktörümüz Nedim Karakaş da katıldı.

Asbaşkanlarımızdan Mahmut Uslu, imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: "İki sezondur şampiyonluğu elimizde bulunduruyoruz. Bu geleneği devam ettirmek istiyoruz. Sponsorumuzla uyumlu bir çalışma yürütüyoruz. Bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi şampiyonluğa oynuyoruz. Bu iki oyuncunun takımımıza önemli katkıları olacaktır. Amatör sporlar çok önemli. Bizler bu iki sporcuyu uzun zamandır takip ediyorduk. Bu yıl kendilerini bünyemize kattığımız için mutluyuz."

Yönetim kurulu üyemiz Semih Özsoy ise konuyla ilgili, "Önemli oyuncuları kadromuza kattık. Onları uzun zamandır takip ediyorduk. İyi sporcular aldığımızın bilincindeyiz. Avrupa ve Türkiye'de şampiyonluğu kovalayacağız. Bu yıl da şampiyonluğun en büyük adayı olarak mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Fenerbahçe Ülker formasını 2 yıl boyunca taşıyacak olan Marques Green ise "Başta başkanımız, yönetim kurulumuz ve camia bizi çok iyi karşıladı. Taraftarın isteklerini biliyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağız" dedi.
Fenerbahçe Ülker takımımıza Marques Green ile birlikte katılan Devin Smith, "Türkiye'de olmaktan mutluyum. Fenerbahçe'ye layık olmaya çalışacağız. Takım arkadaşlarımızla bize destek veren yönetimimize ve camiamıza teşekkür ederim. Her yıl bulunduğum yere deneyimlerimi arttırarak geldim. Euroleague çok iyi bir lig ve yarışma platformu. Fenerbahçe Ülker de en iyilerden bir tanesi. Buraya en iyi şekilde konsantre olacağım ve başarılı olacağım." diye konuştu.
https://fenerbahce.forummotion.com

Green ve Smith imzaladı 28,08
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-