fenerbahce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fenerbahce

fenerbahçe

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Osmaneli, İznik, Bursa" Selçuk Yula 06.08

YazarMesaj
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

"Osmaneli, İznik, Bursa" Selçuk Yula 06.08 Empty
MesajKonu: "Osmaneli, İznik, Bursa" Selçuk Yula 06.08   "Osmaneli, İznik, Bursa" Selçuk Yula 06.08 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 11:37 pm

"Osmaneli, İznik, Bursa" Selçuk Yula 06.08 11_b

Her gün daha çoğalan sevgi ve coşku, kulübüne duyulan büyük güven ve hiç bitmeyecek aşk. İşte son günlerde gene karış karış harmanladığım Anadolu'daki Fenerbahçelilerin tablosu kısaca bu şekilde. İlk önce Bilecik Osmaneli'ndeki Karpuz Festivali'ndeydik. Dünyanın en güzel karpuzlarının yetiştirildiği bu ilçede, karnımız patlayana kadar güzelim karpuzları mideyi indirdik. Hazır olun, sarı-lacivert karpuzlar yolda! Şimdilik özel olarak bana verildi ama yakında piyasaya sürülecek. Mehmet arkadaşımızın yetiştirdiği bu karpuzların dışı yeşil, içi kanarya sarısı, çekirdekleri de lacivert. Her yıl katıldığım bu festivalde beni artık Osmanelili olarak kabul ediyorlar. Belediye Başkanı Selahattin Altıntaş da 'fahri hemşehrilik' sıfatı verecek, elbette gururla taşıyacağım bir sıfat olacak. İznik Fenerbahçeliler Derneği, en iyi çalışan dernekler arasında. Başkan Mustafa Sönmez ve yöneticiler, gerçekten güzel işler yapıyorlar. Güneş batarken İznik Gölü'nün harika manzarası altında Darkay'da hep beraber yediğimiz yemekte, kabul edersiniz ki konuşulan tek konu Fenerbahçe'ydi. Güiza, Emre ve Burak'tan çok şey bekliyorlar. Tümer, Deivid ve Vederson'un da bir an önce iyileşmelerini istiyorlar. Kezman ve Maldonado'dan umutları artık kesmişler. Onları gönderip yerlerine daha iyilerinin alınmasını talep ederek, benden de mesaj götürmemi istiyorlar. İşte ben de elçi olarak bu görevi yerine getiriyorum.

Bu taraftar alkışlanır

Pazartesi akşamı Bursa Fenerbahçeliler Derneği'nin Holiday İnn'de düzenlediği balo, gerçekten kaliteli ve muhteşemdi. Bursa zaten bu güzelliği her sene yaşatıyor. Levent Kurtuldu'dan başkanlığı geçen sene devralan Nedim Kurtuluş ve ekibi, güzel çalışmalar yapıyorlar. Eğer düşündüklerini hayata geçirebilirlerse, ufukta yapılacak ilkokul var. Hayırlısı diyelim ve önemli bir konuya geçelim. Bana inanın ki buralarda gördüğüm, konuştuğum Fenerbahçelilerin çoğunun cebinde kombine kartları var. Kulübüne böylesine katkıda bulunan, böylesine bağlı bir taraftar topluluğu sadece alkışlanır. Bu sene şampiyon olmasına rağmen Galatasaray'a ve diğer ezeli rakiplerine kombine sayısında atılan büyük fark sizce neyin göstergesidir? Bugün Avrupa'da bir sınav daha verilecek. O arenada her maç önemlidir. Çünkü neticede ülke puanı da etkileniyor. Biz Fenerbahçe'den MTK karşısında ilk önce turu geçmesini istiyor, sonra da ülke puanı kazanılması ve moral açısından bir de galibiyet almasını temenni ediyoruz. Umarım yarınki maç yazımız Fenerbahçe için güzelliklerle dolu olur.
https://fenerbahce.forummotion.com

"Osmaneli, İznik, Bursa" Selçuk Yula 06.08
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-